LOTY WIDOKOWE
Wzbić się w przestworza...
Poczuć się jak ptak...
Zobaczyć jak piękny jest świat z góry...
Teraz możesz!
Poleć z nami i przeżyj niesamowitą przygodę na wysokości 700 m!
Nasz doświadczony pilot i jego dwuosobowa paralotnia czekają na Ciebie!
LOTY AKROBATYCZNE
Dla klientów, którym samo podziwianie widoków nie wystarcza, mamy ofertę specjalną z dużą dawką adrenaliny - loty z akrobacjami! Pokochacie to! ;)
SPRZEDAŻ VOUCHERÓW PREZENTOWYCH
Nie masz pomysłu na prezent? Ten będzie na pewno niebanalny! Zagwarantuje silne przeżycia
i wielomiesięczne wspominki z uśmiechem na twarzy obdarowanego :)

LOTY
Z DZIEĆMI
Twoje dziecko chce polecieć a Ty nie wiesz czy pozwolić mu z uwagi na wiek? Nasza najmłodsza pasażerka miała zaledwie cztery latka i nic a nic się nie bała - wręcz przeciwnie!
OFERTA DLA GRUP
Chcesz zorganizować swoim pracownikom spotkanie integracyjne? Spędzić miło czas z rodziną lub przyjaciółmi, na łonie natury, z dawką adrenaliny
w tle? Zbierz grupę chętnych i odezwij się do nas! :)

LOTY
SPECJALNE  OKAZJONALNE
Chcesz się oświadczyć w niebanalny sposób? Pomożemy Ci to zorganizować tak by Twoja druga połówka była wniebowzięta ;) Wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, rocznice - lot to doskonały prezent!
NAGRAMY TWÓJ FILM Z LOTU
I zrobimy to najlepszym sprzętem!
Nasze najnowsze zabawki to: kamera SONY X3000R ze stabilizacją optyczną obrazu, kamera GoPro Hero 4 black plus Gimbal Feiyu G5 z 3-osiową stabilizacją = efekt WOW :)
LATANIE PRZELOTOWE!!!
Specjalna oferta dla tych, którzy chcą pobyć w powietrzu nieco dłużej! Startujemy z Borska i lecimy najdalej jak się da :) Na koniec stawiamy obiad i wracamy do Borska :) Brzmi super? Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.
WYJAZDY DLA PARALOTNIARZY
Maroko to nasz drugi dom. Znamy tam znakomitą większość miejsc do latania - chętnie Ci je pokażemy :) Jesteś samodzielnym pilotem? Masz świadectwo kwalifikacji? Chcesz polatać w obłędnych widokowo miejscach? Odezwij się :) Doradzimy pilotom na każdym poziomie zaawansowania.
© 2018 zalatani.com.pl