JAK KUPIĆ VOUCHER
Zakupu vouchera na lot można dokonać poprzez wpłatę bezpośrednio na nasze konto. Voucher wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty, na wskazany adres e-mail.

Voucher nie podlega wymianie na gotówkę, jak również nie jest możliwa jego realizacja po upływie terminu ważności.

Voucher jest ważny rok od daty zakupu. Pamiętać jednak należy, że paralotniarstwo jest sportem sezonowym. Sezon w Polsce trwa z reguły od kwietnia do listopada (zależy od pogody). Pozostałą część roku spędzamy w Maroko, gdzie również możesz zrealizować swój voucher :)

Zgodnie z ustawą o warunkach zawierania i rozwiązywania umów drogą elektroniczną (Ustawa
o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), możesz dokonać zwrotu zakupionego vouchera w terminie 14 dni od dnia zakupu, o ile nie został on przez Ciebie wykorzystany lub spersonalizowany.
JAK ZREALIZOWAĆ VOUCHER
Dokonując rezerwacji lotu wybierasz termin, zaś miejsce realizacji dyktuje nam pogoda. Paralotniarstwo jest sportem w 100% zależnym od czynników atmosferycznych, na które nie mamy wpływu.

Jeśli umawiamy się na termin lotu to tylko do Borska k. Kościerzyny, gdzie realizujemy zdecydowaną większość lotów. Inne lokalizacje są możliwe tylko i wyłącznie w przypadku wystąpienia sprzyjających warunków atmosferycznych.

Aby umówić się na lot zadzwoń do nas pod nr tel. 731 25 26 25 lub napisz maila na paralotnie@zalatani.com.pl. Po założeniu rezerwacji otrzymasz od nas potwierdzenie.

W przypadku nieodwołania lotu z minimum trzydniowym wyprzedzeniem, voucher przepada.

Dzień przed zaplanowanym lotem koniecznie zadzwoń do nas w celu potwierdzenia pogody. Loty odwołujemy tylko wtedy, gdy istnieje ryzyko zagrożenia - na przykład w przypadku zbyt silnego wiatru lub w przypadku wystąpienia opadów. W takiej sytuacji przesuwamy lot na inny termin.

Na lot ubierz się wygodnie (najlepiej sportowe obuwie oraz bluza typu windstopper) - zależy nam na Twoim komforcie. Pamiętaj, że u góry jest zazwyczaj zimniej niż na ziemi.
WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I POGODY
Loty wykonywane są przez profesjonalnego pilota z wieloletnim doświadczeniem.
Decyzję o wykonaniu lotu zawsze podejmuje pilot i to jego słowo jest ostateczne i najważniejsze. Przez wiele lat naszej działalności nigdy nie zdarzył nam się żaden poważniejszy wypadek i zrobimy wszystko, by nie zepsuć tej statystyki. Obrazowo rzecz ujmując lecimy na kawałku szmatki
w żywioł jakim jest powietrze... Dlatego jeśli zmuszeni jesteśmy odwołać lot to nigdy nie wynika to
z fanaberii, lecz z dbałości o bezpieczeństwo i komfort naszych Pasażerów, jak i samego pilota. Nie latamy w czasie opadów jak i w czasie zbyt silnego wiatru. Decydując o wykonywaniu lub odwołaniu lotów dokonujemy analizy wiatru w przekroju pionowym warstw powietrza do wysokości 2 tys. stóp. Kolokwialnie rzecz ujmując: to, że w ogródku nie wieje nie oznacza tego samego na wysokości kilkuset metrów... ;)
GDZIE LATAMY
© 2018 zalatani.com.pl